Laimėjimai

Sėkmingas 600 000 EUR vertės sandorio pertvarkymas

Skaityti Daugiau

Didžiausia konkurencijos teisės konferencija Lietuvoje 

Skaityti Daugiau

Akcininkų ginčas išspręstas: bendrovei vadovaujantis akcininkas lieka savo pareigose

Skaityti Daugiau

Teismas pasisakė dėl bendrovės akcijas parduodančių asmenų atsakomybės už pateiktų garantijų (ne)teisingumą

Skaityti Daugiau

Perkančiosios organizacijos sprendimas neleisti tiekėjui teikti savo pasiūlymų konkrečiuose pirkimuose pripažintas tesėtu ir pagrįstu

Skaityti Daugiau

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pateikė išaiškinimą dėl vidaus sandorį sudariusio tiekėjo teisės dalyvauti kitų perkančiųjų organizacijų viešuosiuose pirkimuose

Skaityti Daugiau

Apeliacinės instancijos teismas tenkino Vilniaus advokatų kontoros SPES advokato apeliacinį skundą ir įpareigojo draudimo kompaniją išmokėti daugiau kaip 20 000 Eur draudimo išmoką dėl eismo įvykio metu padarytos žalos automobiliui BMW.

Skaityti Daugiau

Sulaukusi susidomėjimo prieš dvejus metus, šiemet diskusijos formatu sugrįžta konferencija „Konkurencijos teisės aktualijos 2023“. Renginio metu bus diskutuojama aktualiausiais Europos Sąjungos ir Lietuvos konkurencijos taisyklių taikymo ir pažeidimų klausimais.

Skaityti Daugiau

Vilniaus advokatų kontoros SPES advokatė apgynė kliento interesus ginče dėl nuostolių sudarant pakeičiančiąją sutartį atlyginimo.

Skaityti Daugiau

Vilniaus advokatų kontoros SPES advokatas sėkmingai atstovavo ir apgynė klientės- bankrutavusios bendrovės vadovo buvusios sutuoktinės- interesus bylinėjantis su bankrutuojančios bendrovės nemokumo administratoriumi, įrodinėjusiu jog klientės sudarytas nekilnojamojo turto įsigijimo sandoris yra apsimestinis dėl subjekto ir siekusio nukreipti į tą turtą bankrutuojančios bendrovės vadovo skolų išieškojimą.

Skaityti Daugiau

Vilniaus advokatų kontoros SPES advokatas sėkmingai atstovavo ir apgynė kliento interesus Lietuvos Aukščiausiajame Teisme.

Skaityti Daugiau

Teismas pasisakė dėl nuomininko pareigos mokėti patalpų nuomos mokestį karantino laikotarpiu.

Skaityti Daugiau

Vilniaus advokatų kontoros SPES komanda atstovavo klientui įsigyjant vieną didžiausių Šiaurės Lietuvos prekybos centrų - 18.500 kv. m. ploto Panevėžio prekybos ir pramogų centrą „Babilonas“. Džiaugiamės klientų plėtra ir galimybe prisidėti prie jų sėkmės.

Skaityti Daugiau

Nelojalaus vadovo veiksmų kaina- visų nesąžiningai uždirbtų lėšų priteisimas.

Skaityti Daugiau

Nesąžiningi bankrutavusios bendrovės vadovai pripažinti atsakingais už bendrovės bankrotą. 

Skaityti Daugiau

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas nusprendė: į Lietuvą Filipas Kirkorovas negalės atvykti penkerius metus

Skaityti Daugiau

Administracinis teismas grąžino į pareigas neteisėtai iš jų atleistą  aplinkosaugininką.

Skaityti Daugiau

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas išaiškino komunalinių atliekų tvarkymo paslaugų kainodaros principus. 

Skaityti Daugiau

Teismas išsprendė ginčą dėl transporto priemonės įsigijimo sandorio nepagrįsto apmokestinimo PVM

Skaityti Daugiau

Teismas pasisakė dėl perkančiosios organizacijos sprendimo nutraukti pirkimo procedūras teisėtumo. 

Skaityti Daugiau

Teismas išaiškino susitarimo dėl delspinigių pripažinimo prieštaraujančiu viešai tvarkai (CK 1.81 str.) sąlygas.

Skaityti Daugiau

Teismas pasisakė dėl perkančiosios organizacijos sprendimo nutraukti pirkimo procedūras teisėtumo.

Skaityti Daugiau

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas pasisakė dėl šalių įrodinėjimo pareigos mokestiniame ginče paskirstymo.

Skaityti Daugiau

Teismas pasisakė dėl viešojo pirkimo sąlygų (ne)ginčijimo svarbos ir pasekmių.

Skaityti Daugiau

Teismas viešojo pirkimo byloje išaiškino, kad neigiamos kainos pasiūlymas savaime nelaikomas neteisėtu

Skaityti Daugiau

Apginti buvusio bankrutavusios bendrovės vadovo interesa

Skaityti Daugiau

Teismas pasisakė dėl draudiko, vengiančio išmokėti draudimo išmoką, teisės keisti atsisakymo išmokėti draudimo išmoką pagrindus.

Skaityti Daugiau

Teismas išsprendė ginčą tarp Užsienio reikalų ministerijos ir JAV kalinčio Lietuvos Respublikos piliečio, kuriam paskirta mirties bausmė.

Skaityti Daugiau

Įrodėme, kad mūsų klientas įvykdė teisėtą ir skaidrų viešąjį pirkimą.

Skaityti Daugiau

Teismas pasisakė dėl subsidiarios civilinės atsakomybės juridinio asmens  vadovui taikymo galimybės tuo atveju, kai įmonė tinkamai nevykdo prievolės laiku sumokėti mokesčius valstybei.

Skaityti Daugiau

Sėkmingai atstovavome klientui apeliacinės instancijos teisme civilinėje byloje dėl nesąžiningos konkurencijos veiksmais padarytos žalos atlyginimo. 

Skaityti Daugiau

Apgynėme kliento interesus civilinėje byloje pagal klientui pareikštą ieškinį dėl žemės sklypų dovanojimo sutarčių panaikinimo ir restitucijos taikymo. 

Skaityti Daugiau

Atstovavome klientui (tiekėjui) apeliaciniame procese viešųjų pirkimų byloje pagal kliento pareikštą ieškinį perkančiajai organizacijai dėl jos sprendimo panaikinimo.

Skaityti Daugiau

Atstovavome klientui mokestiniame ginče su Valstybine mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos dėl atsisakymo išdėstyti mokestinę nepriemoką. 

Skaityti Daugiau

Sėkmingai atstovavome klientui – asociacijos nariui, civiliniame ginče dėl visuotinio narių susirinkimo nutarimo panaikinimo.

Skaityti Daugiau

Sėkmingai atstovavome klientui, vienam iš didžiausių vakarietiškos žemės ūkio technikos tiekėjų, Lietuvos apeliaciniame teisme civiliniame ginče pagal klientui pareikštą ieškinį dėl sutarties nutraukimo, restitucijos taikymo ir daugiau kaip 70 000 EUR nuostolių atlyginimo

Skaityti Daugiau

Sėkmingai atstovavome Ukmergės rajono savivaldybės bei UAB „Ukmergės šiluma“ interesus ginče su buvusiu savivaldybės šilumos ūkio nuomininku (operatoriumi) dėl nuostolių atlyginimo. 

Skaityti Daugiau

Apgynėme kliento interesus civilinėje byloje, kurioje klientui buvo pareikštas ieškinys dėl daugiau kaip 200 000 Eur nuostolių atlyginimo.

Skaityti Daugiau

Sėkmingai atstovavome klientui (atsakovui) civilinėje byloje dėl dalykinės reputacijos pažeidimo, paskleistos tikrovės neatitinkančios informacijos paneigimo ir žalos atlyginimo.

Skaityti Daugiau

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija, išnagrinėjusi kontoros advokato parengtą kasacinį skundą, panaikino klientui nepalankią Lietuvos apeliacinio teismo nutartį.

Skaityti Daugiau

Atstovavome klientui civiliniame ginče dėl priverstinės hipotekos klientui priklausančiam nekilnojamajam turtui nustatymo. Bylą išnagrinėjęs apeliacinės instancijos teismas be kita pritarė pirmosios instancijos teismo išvadai, kad teismas savo sprendimu turi teisę nustatyti priverstinę skolininko nekilnojamojo daikto hipoteką, tik esant šių sąlygų visumai

Skaityti Daugiau

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas paliko nepakeistą klientui palankų apygardos administracinio teismo sprendimą administracinėje byloje pagal kliento skundą Valstybinei mokesčių inspekcijai dėl sprendimo panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus. 

Skaityti Daugiau

Lietuvos Aukščiausiame Teisme sėkmingai atstovavome užstato davėjo interesus, sprendžiant klausimą dėl užstato grąžinimo baudžiamajame procese.

Skaityti Daugiau

Sėkmingai atstovavome klientą – centralizuotos šilumos tiekėją Lietuvos Aukščiausiame Teisme nagrinėtoje civilinėje byloje dėl atsijungimo nuo centralizuotos šildymo sistemos pripažinimo neteisėtu ir įpareigojimo prisijungti prie centralizuotos šildymo sistemos. 

Skaityti Daugiau

Atstovavome perkančiąją organizaciją viešųjų pirkimų byloje dėl jos sprendimų panaikinimo

Skaityti Daugiau

Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija paliko nepakeistą kontoros klientui palankų apygardos teismo sprendimą civilinėje byloje dėl deklaracijos apie statybos užbaigimą bei sutarties pripažinimo negaliojančiais, restitucijos taikymo ir kitų reikalavimų.

Skaityti Daugiau

Atstovavome vieną iš didžiausių vakarietiškos žemės ūkio technikos tiekėjų Lietuvoje apygardos teisme nagrinėtame civiliniame ginče pagal klientui pareikštą ieškinį dėl sutarties nutraukimo, restitucijos taikymo ir daugiau kaip 70 000 EUR nuostolių atlyginimo.

Skaityti Daugiau

Atstovavome nacionalinei reguliavimo institucijai (Institucija) administraciniame ginče dėl Institucijos priimto nutarimo panaikinimo. 

Skaityti Daugiau

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija, išnagrinėjusi kontoros advokato parengtą kasacinį skundą, panaikino klientui nepalankią apygardos teismo nutartį ir paliko galioti pirmosios instancijos teismo sprendimą.

Skaityti Daugiau

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija, išnagrinėjusi kontoros advokato parengtą kasacinį skundą, panaikino klientui nepalankią apygardos teismo nutartį ir perdavė bylą iš naujo nagrinėti apeliacinės instancijos teismui. 

Skaityti Daugiau

Atstovavome Nyderlandų investuotojui šiam įsigyjant daugiau kaip 20 000 kv. m. bendro prekybinio ploto turintį prekybos centrą Klaipėdoje. Kontoros teisininkai atliko teisinį auditą, rengė reikiamus sutartinius dokumentus bei konsultavo visais turto perleidimo įgijimo metu kylančiais teisiniais klausimais. Sandoris buvo sėkmingai baigtas.

Skaityti Daugiau

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija, išnagrinėjusi kontoros advokato parengtą kasacinį skundą, panaikino klientams nepalankius pirmosios bei apeliacinės instancijos teismų sprendimus ir bylą perdavė pirmosios instancijos teismui nagrinėti iš naujo.

Skaityti Daugiau

Atstovavome klientui – buvusiam bankrutavusios bendrovės akcininkui ir vadovui - civilinėje byloje pagal bendrovės, atstovaujamos bankroto administratoriaus, pareikštą ieškinį dėl sandorių pripažinimo negaliojančiais ir turtinės žalos atlyginimo. 

Skaityti Daugiau

Atstovavome klientui iš pavedimo teisinių santykių kilusiame civiliniame ginče dėl atlyginimo priteisimo.

Skaityti Daugiau

Atstovavome klientams – bankrutavusios įmonės akcininkams apeliaciniame procese civilinėje byloje pagal bankroto administratoriaus pareikštą ieškinį dėl žalos, pasireiškusios nepadengtomis administravimo išlaidomis, atlyginimo.

Skaityti Daugiau

Atstovavome klientui (atsakovui) teisminiame ginče dėl daugiau kaip 500 000 EUR žalos, padarytos nesąžiningos konkurencijos veiksmais, atlyginimo.

Skaityti Daugiau

Sėkmingai užbaigtas daugiau kaip 15 000 000 EUR vertės vertybinių popierių perleidimo sandoris, kurio dokumentus rengė bei visais sandorio sudarymo ir vykdymo klausimais konsultavo kontoros advokatai.

Skaityti Daugiau

Atstovavome klientui ginče su bankrutuojančia bendrove dėl sandorio pripažinimo negaliojančiu ir restitucijos taikymo. 

Skaityti Daugiau

Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija, išnagrinėjusi kontoros advokato parengtą apeliacinį skundą, panaikino klientui – buvusiam bankrutavusios įmonės vadovui - nepalankų apylinkės teismo sprendimą.

Skaityti Daugiau

Atstovavome klientui – rajono savivaldybei, administraciniame ginče su Valstybine teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos

Skaityti Daugiau

Konsultavome klientą galimai klaidinančios ir neleidžiamos lyginamosios reklamos klausimais. Lietuvos Respublikos konkurencijos tarybai išnagrinėjus kontoros teisininkų parengtus argumentus, atsakomybė už Reklamos įstatyme nustatytų reikalavimų galimus pažeidimus nebuvo taikyta. 

Skaityti Daugiau

Atstovavome klientui (atsakovui) civilinėje byloje dėl daugiau kaip 550 000 EUR vertės sandorio pripažinimo negaliojančiu (apsimestiniu). Apygardos teismas savo sprendimu klientui pareikštą ieškinį atmetė bei priteisė jo naudai turėtas išlaidas advokato pagalbai apmokėti.

Skaityti Daugiau

Apylinkės teismo nuosprendžiu kontoros advokato klientas buvo išteisintas pagal BK 138 straipsnio 1 dalį, nepadarius veikos, turinčios nusikaltimo požymių.

Skaityti Daugiau

Konsultavome klientą, rengėme sutartinius dokumentus bei atstovavome klientui derybose dėl daugiau kaip 900 000 EUR vertės sandorio sudarymo.

Skaityti Daugiau

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas konstatavo, kad kontoros kliento - reikalavimo teisę iš kito ūkio subjekto įsigijusio asmens - sudarytas sandoris yra teisėtas ir nėra pagrindo jį pripažinti negaliojančiu.

Skaityti Daugiau