SUTARČIŲ TEISĖ

SUTARČIŲ TEISĖ

Kontoros teisininkai padeda savo klientams ir juos atstovauja derybose dėl sutarčių sudarymo, keitimo bei nutraukimo. Ruošiame plataus spektro civilines sutartis (pirkimo – pardavimo, nuomos, rangos, franšizės, komiso, distribucijos ir kt.) bei atliekame sudarytų sutarčių teisinį įvertinimą. atstovaujame savo klientus civilinėse bylose dėl sutarčių nevykdymo ar netinkamo vykdymo, sutartinės atsakomybės taikymo bei kituose sutartiniuose ginčuose.

Patirtis

Teikėme teisines paslaugas mūsų klientui – nekilnojamojo turto projektų vystytojui, jam įsigyjant, o vėliau nuomojant Vilniuje ir Kaune esančių prekybos centrų patalpas: rengėme akcijų ir nekilnojamojo turto pirkimo-pardavimo sutartis, konsultavome visais teisiniais nuomos sutarčių vykdymo metu kylančiais klausimais.

Rengėme sutartį su vienu didžiausių drabužių parduotuvių tinklų visame pasaulyje bei atstovavome klientą derybose dėl jos sudarymo. Sutartis buvo sudaryta ir sėkmingai vykdoma.

Konsultavome klientą bei rengėme visus sutartinius dokumentus dėl uždarosios akcinės bendrovės vertybinių popierių, kurių vertė daugiau kaip 17 000 000 EUR, pirkimo-pardavimo sandorio.

Atstovavime klientui - rajono savivaldybei teisminiame ginče dėl tinkamo pareigų pagal hidrotechnikos statinių nuomos sutartį vykdymo. Apygardos teismas kliento naudai priteisė daugiau kaip 550 000 EUR nuomos mokesčio įsiskolinimą. Atsakovų priešieškinis, kuriuo be kita ko iš kliento buvo prašoma priteisti daugiau kaip 3 000 000 EUR nuostolių atlyginimo, buvo atmestas. Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija pirmosios instancijos teismo sprendimą paliko nepakeistą.

Teikėme teisines paslaugas mūsų klientui – nekilnojamojo turto projektų vystytojui, jam nuomojant vieno žinomiausių sostinės verslo centrų patalpas (nuomojamas plotas – daugiau kaip 28 000 kv.m.): rengėme nuomos sutartis, jų pakeitimus, papildymus, kitus sutartinius dokumentus, konsultavome visais teisiniais sutarčių vykdymo metu kylančiais klausimais.

Atstovavome klientą ir rengėme sutartinius bei kitus dokumentus, susijusius su daugiau kaip 2,8 mln. EUR vertės uždarosios akcinės bendrovės akcijų pirkimu – pardavimu.

Teikėme teisines paslaugas klientams (Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių subjektams), sudarant orlaivių pirkimo-pardavimo sandorius.

Sėkmingai atstovavome klientui teisminiame ginče, kilusiame iš subnuomos sutartinių teisinių santykių. Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija, išnagrinėjusi kontoros advokato parengtą kasacinį skundą, panaikino klientui nepalankų Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegijos sprendimą ir paliko galioti apygardos teismo sprendimą, kuriuo buvo atmestos klientui pareikštos daugiau kaip 500 000 Lt dydžio pretenzijos.