INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ

Kontoros advokatai turi patirties intelektinės nuosavybės klausimuose ir su tuo susijusiuose ginčuose. Teikiamos teisinės konsultacijos autorių ir gretutinių teisių vykdymo ir apsaugos klausimais, atstovaujame procedūrose ir ginčuose dėl prekės ženklo registravimo (galiojimo), vykdome kitus klientų pavedimus intelektinės nuosavybės klausimais.

Patirtis

Konsultavome klientus tiek naujų prekės ženklų registravimo, tiek galiojančių registracijų panaikinimo atvejais.

Atstovavome klientui ginče dėl neteisėto programinės įrangos platinimo ir autorių teisių pažeidimo. Šalys ginčą baigė taikos sutartimi. 

Konsultavome dėl įvairių autorių ir gretutinių teisių licencinių sutarčių kurių šalys į pramogų pasaulio teisių turėtojų ketvertuką patenkantys pasauliniai koncernai, meno ir scenos žvaigždės, sudarymo.

Teisminiame ginče apgynėme kliento - pasaulinės kompanijos interesus dėl kompensacijos už neteisėtą jos teisių objekto panaudojimą.

Konsultavome klientą ginče dėl intelektinės nuosavybės teisių pažeidimo.

Atstovavome klientui – didžiausiam interjero prekybos centrui ginče dėl prekės ženklo savininko teisių pažeidimo. Atsakovas pasiūlė klientui sudaryti taikos sutartį.

Teikėme konsultacijas prekių ženklų registravimo klausimais, atlikome pageidaujamo registruoti prekių ženklo atitikimo teisės aktų reikalavimams vertinimą, rengėme paraiškas ir kitus dokumentus prekių ženklų registracijai bei atstovavome klientą reikiamose valstybės institucijose.

Atstovavome klientui teisminiame ginče dėl prekių ženklo registracijos pripažinimo negaliojančia, uždraudimo veikloje naudoti žymenį bei dėl neturtinės žalos atlyginimo. Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus teisėjų kolegija panaikino klientui nepalankų apygardos teismo sprendimą, priėmė naują sprendimą ir ieškovo ieškinį atmetė.