BANKŲ, FINANSŲ IR VERTYBINIŲ POPIERIŲ TEISĖ

BANKŲ, FINANSŲ IR VERTYBINIŲ POPIERIŲ TEISĖ

Teikiame klientams teisinę pagalbą sudarant įvairias finansines sutartis (paskolos, kreditinių linijų, faktoringo, lizingo, vertybinių popierių pirkimo-pardavimo ir t.t.), atliekame sutarčių ar jų projektų teisinį įvertinimą, kilus ginčams dėl sutarčių vykdymo, atsiskaitymo teisinių santykių - atstovaujame klientus tiek šalių derybose, tiek ginčų sprendimo institucijose

Patirtis

Kontoros advokatai konsultavo vieną didžiausių šaldytų maisto produktų gamintojų Lietuvoje, sudarant finansavimo sandorius privačių investuotojų lėšomis.

Kontoros advokatai konsultavo ir sėkmingai atstovavo klientui derybose su bankais dėl 17 000 000 EUR kredito sutarties sudarymo.

Teikėme konsultacijas vienai žinomiausių šiaurės Lietuvos metalo apdirbimo įmonių dėl neatšaukiamo akredityvo įvykdymo.

Konsultavome didmenine ir mažmenine prekyba naftos produktas užsiimančią įmonę dėl sudarytos faktoringo sutarties vykdymo.

Atstovavome Lietuvos bendrovėms teisminiuose ginčuose dėl vekselių apmokėjimo/nuginčijimo su vienu didžiausių Vokietijos bankų. Teisminiai procesai baigėsi taikos sutartimis, šalims pasiekus abipusiai priimtinas susitarimų sąlygas.

Atstovavome klientui ikiteisminiuose ginčuose su vienu didžiausių Lietuvos bankų dėl faktoringo sutarčių vykdymo. Bankas pasiūlė klientui sudaryti taikos sutartį. 

Atstovavime klientui investiciniame projekte su fondu sudarant konvertuojamų obligacijų sutartį. 

Atstovavome kredito unijai rengiant finansavimo projekto sutartis.