Klientai Apie Mus

UAB “SKULAS” direktorius

Remigijus Majauskas
UAB “SKULAS” direktorius

Buvo malonu dirbti su labai profesionalia SPES komanda. Maloniai nustebino aukštos kokybės ir laiku pateikti dokumentai bei ekspertų patarimai mums iškilusiais teisiniais klausimais. SPES komanda mums teikė patarimus įvairiais teisiniais klausimais, kurie padėjo ateityje išvengti daug teisinių problemų. Kūrybingas ir profesionalus SPES advokatų požiūris į derybų procesą ne vieną kartą išgelbėjo mūsų sandorius.


Westerwijk group, CEO Westerwijk group, CEO Westerwijk group, CEO

Aurimas Bičiūnas
Westerwijk group, CEO

Mūsų įmonių grupė yra užmezgusi ilgalaikę partnerystę su SPES advokatais, jų kompetencijos ir patirties įvairiose verslo srityse dėka. Advokatai Zigmas Pečiulis ir Kornelija Janonytė nuolatos konsultavo derantis ir sudarant įvairius sudėtingus sandorius tiek vidaus, tiek tarptautiniu lygiu. Mes vertiname jų aukštus darbo ir etinius standartus bei į klientą orientuotą požiūrį.


UAB „Mantinga“ valdybos pirmininkas

Klemencas Agentas
UAB „Mantinga“ valdybos pirmininkas

SPES advokatai patarinėjo mums pačiais įvairiausias mūsų veikloje kylančiais teisiniais klausimais, taip pat padėjo labai sudėtingose situacijose. Gilus savo srities išmanymas, profesionalus požiūris ir į verslą orientuotos paslaugos.


UAB "Versina" direktorius

Vytautas Banys
UAB "Versina" direktorius

Mes daug metų bendradarbiaujame su advokatų kontora SPES ir esame labai patenkinti jų teikiamomis paslaugomis. Kontoros teisininkai yra profesionalūs, patikimi, kompetentingi ir motyvuoti. Mums buvo suteikta kvalifikuota pagalba sprendžiant sudėtingas verslo problemas. Mes taip pat džiaugiamės laimėję sudėtingus teisminius ginčus.


AB “Lėvuo” generalinis direktorius

Deimantas Dalibogas
AB “Lėvuo” generalinis direktorius

Su SPES advokatais dirbame daugiau kaip 10 metų. Kokybiškų sutarčių ir kitų teisinių dokumentų rengimas, krizinių situacijų valdymas, puikus derybų moderavimas, kvalifikuotas kliento atstovavimas teisme – rekomenduojame SPES advokatus visose šiose srityse.


UAB "Plieno fortas" direktorius

Arvydas Pocius
UAB "Plieno fortas" direktorius

Geri, sumanūs teisininkai, savo srities profesionalai, iki smulkmenų įsigilinantys į specifinius gamybos / apdirbimo  verslo aspektus ir galintys visuomet pasiūlyti optimalų teisinį sprendimą.


UAB "REO Investment" direktorius

Evaldas Plisas
UAB "REO Investment" direktorius

Mes daugelį metų bendradarbiaujame su SPES advokatais ir niekada nelikome nusivylę jų paslaugomis. Kompleksiniai sandoriai, atstovavimas verslo - teisinėse derybose ar teisminiuose ginčuose - visada gauname profesionalias, greitas ir optimalias konsultacijas ar kitas būtinas teisines paslaugas.


“Magneta logistics” UAB, “Magneta Group” UAB direktorė

Edita Doilidko
“Magneta logistics” UAB, “Magneta Group” UAB direktorė

Dirbame su Vilniaus advokatų kontoros SPES advokatais. Esame labai patenkinti jų požiūriu ir atsakingu darbu, gebėjimu rasti bent kelis net pačių kebliausių situacijų sprendimo būdus. Tai tikri profesionalai su kuriais ne tik naudinga, bet ir malonu bendradarbiauti.