Apie mus

Vilniaus advokatų kontora „Spes“ buvo įkurta 1992 m. kaip advokatų R. Andrikio, A. Liutvinsko, P. Makausko ir V. Sviderskio kontora ir yra viena seniausių advokatų kontorų Lietuvoje. Sparčiai kintanti ekonominė, socialinė ir teisinė aplinka bei išaugę klientų poreikiai sąlygojo kontoros plėtimąsi ir naujų, kvalifikuotų specialistų prisijungimą. Šiuo metu kontoros teisininkų komanda yra pajėgi suteikti visapusiškas, konstruktyvias ir kiekvienam klientui individualiai pritaikytas teisines paslaugas. 
 
Kontora teikia visas verslo teisės paslaugas, o labiausiai specializuojasi ginčų sprendimo, įmonių bei komercinės, įmonių susijungimo ir įsigijimo, nekilnojamojo turto ir statybos, taip pat bankroto ir restruktūrizavimo srityse. Mūsų klientai yra didelės ir vidutinio dydžio įmonės, tarptautiniai ir vietos investuotojai, asociacijos, valstybinės valdžios ir vietos savivaldos institucijos, taip pat privatūs asmenys.
 
Kontoroje dirba aukščiausios kvalifikacijos teisininkai, profesinės patirties įgiję dirbdami teisėjo (taip pat ir Lietuvos Aukščiausiojo Teismo), ministerijų, kitų valstybės institucijų, taip pat bankų, draudimo bendrovių bei energetikos įmonių teisininko darbą. Mūsų komandos nariai pasižymi reiklumu sau ir savo profesinei kompetencijai, todėl reaguodami į esminius Lietuvos teisės pasikeitimus ir jos raidą bei siekdami surasti optimaliai klientų poreikius atitinkančius sprendimus, nuolat kelia savo kvalifikaciją, analizuoja tarptautinę teisinę praktiką, seka rinkos ir verslo dinamiką. 
 
Patirtis, profesionalumas ir pagarba klientui yra pagrindiniai veiksniai, leidžiantys mums pasiekti maksimalių rezultatų.